ﺳﻪشنبه, 11 بهمن,1401
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
اگر مشکلی در پیدا کردن محصول مورد نظرتون دارید و نمیتونید اون رو پیدا کنید، همکاران ما در دینگولند در خدمت شما هستند ، تا شما در پیدا کردن محصول مورد نظرتون بهتون کمک کنند . در فرم زیر پیامتون رو برای ما بزارید . ما باهاتون تماس میگیریم.
جذب نیرو

جذب افراد خلاق و نویسنده 

اگر فکر میکنید فردی خلاق و نویسینده ای حرفه ای هستید . جای شما دقیقا اینجا ، توی تیم دینگولند هست. ما به کمک شما در تولید محتوا و راهنمای محصولات نیاز داریم. اطلاعات تماس و درخواستتون رو تو همین فرم برای ما بفرستید ، باهاتون تماس میگیریم.

 

تامین کنندگان و فروشندگان

اگر میخواید فروشتون بیشتر بشه ، محصولتون رو به میلیون ها بازدید کننده نشون بدید ، سیستم هوشمند نمایش تبلیغات دینگولند به صورت کاملا هوشمند و هدفمند نیازمندان به محصولتون رو به شما وصل میکنه ، جهت نمایش تبلیغات هم میتونید از این فرم استفاده کنید.

فرم تماس

با ما در تماس باشید

در عصر انفجار اطلاعات ، بهره گیری از دانش و فناوری یک انتخاب نیست ، یک ضرورت است.

جهت ارسال انتقادات و پیشنهاداتتون می تونید از این فرم که در این صفحه برای شما عزیزان و همراهان دینگولند قرار داده شده است بهره مند شوید.

مطالب وب سایت توسط تیم جمع آوری مطالب از سراسر وب( با ذکر منبع) و تیم تحریریه به سایت افزوده میشوند ، در صورتی که در مشکلی توی محتوا می بینید از همین فرم با ما تماس بگیرید.

 

 

راهنمای خرید و بروزترین مطالب از سراسر وب

 

دینگولند یک پورتال اینترنتی با هدف ارایه جدیدترین مطالب روز و معرفی محصولات روز دنیا و ایران می باشد.

 
هدف ما در این مجموعه برآورده کردن نیازهای روز و افزایش سطح آگاهی کاربران در حوزه فضای مجازی می باشد.